Systemy sygnalizacji pożaru

Systemy wykrywania i sygnalizacji pożarów.

W każdym obiekcie istnieje zagrożenie pojawienia się dymu lub ognia, dlatego warto zadbać o posiadanie właściwej instalacji przeciwpożarowej. Celem systemu sygnalizacji pożaru jest jak najszybsza detekcja zagrożenia pożarowego w obiekcie oraz zasygnalizowanie zagrożenia. Uruchamia i zarządza on również systemami wspomagającymi bezpieczeństwo pożarowe takie, jak systemy zamknięć ogniowych, systemy oddymiania czy dźwiękowe systemy ostrzegawcze.

Instalacje sygnalizacji pożaru zapewniają użytkownikom możliwość zareagowania na niebezpieczeństwo w odpowiednio krótkim czasie, a co za tym idzie bezpieczne opuszczenie przez ludzi stref zagrożonych pożarem i szybką reakcję służb ratunkowych.

  Będąc firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży zabezpieczeń pożarowych proponujemy Państwu kompleksową i profesjonalną obsługę związaną z instalacjami systemów sygnalizacji pożaru. Specjalizujemy się w zabezpieczaniu zarówno obiektów biurowych, handlowo – usługowych, sakralnych jak i przemysłowych, charakteryzujących się skomplikowanymi procesami technologicznymi i trudnymi warunkami bytowymi. Dzięki wiedzy uzyskanej przez wszystkie lata naszej działalności, możemy zaproponować rozwiązania dopasowane technicznie i finansowo do indywidualnych wymagań klientów.

  Systemy sygnalizacji pożaru

  Zapewniamy kompleksową realizację zadania na wszystkich etapach:

  •     prace projektowe
  •     dostawa urządzeń
  •     montaż systemu dźwiękowego systemu ostrzegawczego
  •     integracja z systemami bezpieczeństwa obiektu
  •     wdrożenie i szkolenia
  •     opieka serwisowa

  Do wykonywanych instalacji wykorzystujemy urządzenia wiodących na naszym rynku producentów systemów sygnalizacji pożaru takich, jak: POLON-ALFA, W2, ESSER, SIEMENS, BOSCH.

  Wdrażane przez naszą firmę systemy sygnalizacji pożaru spełniają wszystkie obowiązujące normy i przepisy, a instalowane urządzenia posiadają wszystkie wymagane atesty i świadectwa dopuszczenia instytutów certyfikujących.

  Skontaktuj się z nami.

  Odwiedź stronę kontaktową, wyślij wiadomość, zadzwoń,

  a niezwłocznie się z Tobą skontaktujemy.